FOTOreportaż Ślubny

bo są w życiu chwile, do których warto wracać...

FOTOreportaż Ślubny

Ślub to jedna z najwspanialszych chwil w życiu Waszym jak również Waszych bliskich. To niesamowite wydarzenie wprowadza Was w otwarcie najważniejszego rozdziału w życiu – założenie własnej rodziny. Takie chwile warto uwiecznić na profesjonalnie wykonanych zdjęciach i/lub filmie korzystając z doświadczonych i sprawdzonych fotografów czy kamerzysty.

Pragniemy Wam przybliżyć naszą ofertę, po skorzystaniu z której, będziecie wracać do tego pięknego dnia wielokrotnie sami jak również w gronie najbliższych Wam osób.

Oferta fotografii: 

  • wykonanie zdjęć od przygotowań Państwa Młodych, podczas ceremonii w kościele, w czasie wesela jak również w plenerze (preferowanym w innym terminie)
  • konsultacja przed dniem ślubu
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • min 350 najpiękniejszych ujęć poddanych autorskiej obróbce (zazwyczaj oddajemy min. 500)
  • prywatny album zdjęć dla rodziny i znajomych na stronie chroniony hasłem
  • fotoalbum 20x20 (20 stron) z najpiękniejszymi, wybranymi przez nowożeńców, zdjęciami (możliwość zwiększenia ilości rozkładówek lub zmiany za dopłatą na album w większym formacie - pozostałe rodzaje albumów w ofercie dodatkowej)


Zapraszamy na NIEZOBOWIĄZUJĄCE spotkanie,

na którym przedstawimy szerzej szczegóły naszej oferty, zaprezentujemy bogate portfolio oraz, jeżeli czegoś jasno nie przedstawiliśmy, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. No i przede wszystkim poznamy się osobiście :)


podpisując umowę w roku 2024 r.
Fotografia3000 zł

Dojazd w obrębie 30 km od Krosna wliczony jest w cenę usługi. W pozostałych przypadkach kwestia dodatkowej opłaty ustalana jest indywidualnie.

UWAGA!

Przy podpisaniu umowy liczy się rok jej zawarcia :)
np. Podpisując umowę dziś na przyszły rok kwota za usługę będzie w cenie z tego roku!


Podane wyżej ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ