Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Narzeczeństwo to przepiękny okres w życiu... Obdarzony uśmiechem, radością i szczerą miłością. To również doskonała chwila na upamiętnienie jej na fotografiach. Pamiątką tą możecie się podzielić z najbliższymi sprawiając nietuzinkowy prezent Waszym rodzicom w postaci pięknie oprawionej fotografii lub fotoalbumu.

Sesja narzeczeńska to również doskonały sposób na oswojenie się z aparatem czy poznanie Nas, sposobu w jaki działamy, a przede wszystkim efektu naszej pracy, co przy jednoczesnej pamiątce z tego pięknego okresu będzie doskonałym sprawdzianem przy podjęciu decyzji o wyborze ludzi, którzy uwietrznią jeden z najpiękniejszych dni Waszego życia - dzień Ślubu.


Oferta fotografii:

  • min 15 najpiękniejszych ujęć poddanych cyfrowej autorskiej obróbce
  • wszystkie zdjęcia nagrane na płycie ze spersonalizowaną okładką
  • czas realizacji od momentu sesji 2-3 tygodni

usługacena
Fotografia350 zł

Dojazd w obrębie 30 km od Krosna wliczony jest w cenę usługi. W pozostałych przypadkach kwestia dodatkowej opłaty ustalana jest indywidualnie.

Sesja narzeczeńska za darmo?

Wystarczy, że wybierzecie naszą grupę do uwiecznienia Waszego dnia ślubu :) Wówczas, cenę naszych usług pomniejszymy o kwotę wydaną na sesje narzeczeńską!


Podane wyżej ceny mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ